KUJT I KUJTOHET KJO KENGE :

FANSA QE NGA SOT E TUTJE NE APLIKACIONIN ME LART QE

QUHET " LAJME TE REJA " ATY DO FUSIM GJERA JASHTE TEMAVI TE KESAJ FAQEJE SI : SPORT , SHENDETSI , EKONOMI , SHOWBIZ , TEKNOLOGJI ETJ ..

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM !

ME RESPEKT FAQJA ZYRTARE :

" !! SERIALET TURKE !! "

FANSA QE NGA SOT E TUTJE NE APLIKACIONIN ME LART QE 
QUHET " LAJME " NE DO PARAQESIM LAJME JASHTE TEMAVE TE KESAJ FAQEJE DMTH 
LAJME QE NDODHIN NE KOSOVE SIGURISHT PER ATA QE
JANE TE INTERESUARIT PER LAJME !!
ME RESPEKT FAQJA ZYRT ARE 
!! SERIALET TURKE !!

A eshte ndokush duke shikuar ndonje serial ?

 
Faleminderit qe derguat mesazh .! Nese eshte lavedrim faleminderit shume , nese eshte ankese do ti rishikojme gabimet tona !FALEMINDERIT
Oops. An error occurred.
Click here to try again.

Meryem Uzerli, e cila u bë e famshme duke luajtur Hyremin tek seriali ‘Sulejmani i Madhërishëm’ aktualisht është duke u trajtuar për depresion. Prodhuesit e “Sulejmanit i Madhërishëm”, i kanë dërguar një mesazh aktores se duhet që t’i kthehet punës, por bukuroshja turke, e cila është aktualisht në Gjermani thotë se më e rëndësishme është që së pari të shërohet.

“Para së gjithash, miqtë e mi të dashur, më lejoni të them se ndihem tmerrësisht keq që po ju lajmërohem tek tani, por sot është dita e parë që unë po ndjehem më mirë. Në aspektin e trajtimit, pjesa më e vështirë është prapa meje” ka shkruar Meryem në llogarinë e saj Twitter, duke iu referuar fansave të saj.

Ajo shtoi se po relaksohet duke shëtitur me kafshët e saja shtëpiake, dhe falënderoi të gjithë ata që nuk e kanë gjykuar.

“Depresionin dhe qëndrimin në spital po e shikoj vetëm si një fazë në jetën time. Megjithatë, ne të gjithë jemi qenie njerëzore dhe kemi uljet dhe ngritjet tona. Shpresoj se pas shërimit do të jem shumë më e fortë. Tani më e rëndësishmja është që jam ende gjallë”, shkroi Hurem.

Përndryshe, njerëzit që kanë punuar me të thonë se nuk kanë parë shenja të depresionit tek aktorja e re, duke shtuar se me të gjithë ajo ia kalonte shumë mirë.